Make your own free website on Tripod.com
Uitslagen 1e competitiewedstrijd seizoen 2003-2004 op 5 okt. 2003.
We zwemmen dit jaar in een poule met 6 Noord-Hollandse verenigingen,
Dolfijn2 (A'dam), Oeza (heemskerk), Start'99 (Alkmaar), Triton (Weesp), Waterland (Volendam)
Deze eerste keer zwommen we bij Start'99 in Alkmaar en het ging best goed. We hebben sneller
gezwommen dan in de eerste wedstrijd van vorig seizoen.
Voor de competitie tellen de 2 snelste zwemmers per programma mee voor de punten.
Elke seconde is 1 punt en het gaat eroom zo min mogelijk punten te halen.
Diskwalificaties geven 3 seconde per 50-meter afstand (maximaal 9)  extra als strafpunten.
De puntentelling is te zien op www.zwemkroniek.com (Competitiestanden/C-competitie).
Prgr.nr. Afstand / slag Geb.jr. Cat.
1 4x100 vrij est. Heren
KZC I 3.52.63 3.50.92
8502055 Peter van Pomeren 0.55.71 0.55.57 pr
8802027 Lāsse Krikke  
8803437 Joep Uylings  
8601783 Richard Kuiper  
 
KZC II 4.40.45  
8301231 Pieter Kramer 1.03.76 1.05.77  
8704397 Arjan Barendse  
8301263 Paul Kuiper  
8102049 Niels Barendse  
 
3 50 rug 1994el m/j min4  
9402166 Nikkie Bakker o.oo.oo 0.49.81 pr
 
4 100 vrij 1992el m min6  
9303808 Elodie Smit 1.44.57 1.28.14 pr
9304524 Bente Kempen 1.44.87 1.36.36 pr
9205662 Marieke van der Wel 1.46.24 1.35.28 pr
 
5 100 wissel 1992el j min6  
9301543 Casper van Pomeren 1.39.90 1.34.85 pr
9301927 Jeroen van der Meij 1.45.05 1.38.44 pr
 
7 200 rug m jeugd2 3.32.10 pr
9002990 Dyana van Pomeren 2.54.41 2.23.59 pr
8802584 Ilona Kuiper 3.17.25 3.23.43  
8900356 Leslie Bleeker o.oo.oo 3.19.00 pr
 
8 200 school 1988el j jun4  
8801915 Chris Koenderink 2.49.82 2.53.43  
8802027 Lāsse Krikke 2.50.80 2.47.57 pr
8901341 Jeroen van den Hoorn 3.25.44 3.13.44 pr
8900321 Kenny van den Bogaard 3.27.33 3.19.12 pr
8900327 Ronny van den Bogaard 3.41.40 3.31.62 pr
 
9 100 vlinder 1990el m jun2  
9105066 Angela Schoonderbeek 1.54.44 1.47.82 pr
 
10 100 rug 1990el j jun2  
9101815 Lucien van Pomeren 1.27.97 1.26.91 pr
9102775 Pelle Krikke 1.30.67 1.28.08 RD pr
9000991 Jeroen de Graaff 1.31.14 1.35.94  
9103953 Wouter Smit 1.39.54 1.35.78 pr
 
11 100 school 1986el senD2  
8701816 Kirsten van den Hoorn 1.23.64 1.27.60  
8703246 Yvonne van Pomeren 1.33.53 1.36.26  
8900356 Leslie Bleeker 1.34.98 1.35.38  
8802584 Ilona Kuiper 1.40.13 1.42.34  
8903622 Fannie Sanders 1.41.49 1.44.89  
8702894 Vanja Nadakovic 1.44.45 1.45.14  
 
12 100 vrij 1986el j jeugd2  
8601783 Richard Kuiper 0.59.40 0.59.65  
8702947 Mark Schoep 0.59.87 0.59.21 pr
8704397 Arjan Barendse 1.08.88 1.06.98 pr
 
13 200 wissel 1984el senH2  
8502055 Peter van Pomeren 2.21.22 2.21.96  
8801915 Chris Koenderink 2.43.31 2.40.22 pr
 
14 100 vlinder Dames  
7100506 Wilma van Rijn 1.05.03 1.10.64  
8703246 Yvonne van Pomeren 1.20.64 1.21.04  
8603606 Marjolein Uylings 1.31.11 1.31.50  
8705294 Marissa Schoonderbeek 1.41.85 1.46.89  
8302416 Mariska Barendse 1.44.43 1.41.05 pr
 
15 100 rug Heren  
8502055 Peter van Pomeren 1.03.54 1.07.79  
8803437 Joep Uylings 1.06.56 1.06.59  
8301231 Pieter Kramer 1.18.82 1.23.10  
8301263 Paul Kuiper 1.20.30 1.19.67 pr
8102049 Niels Barendse 1.32.76 1.23.71 pr
 
17 50 rug 1992el m min6  
9304524 Bente Kempen 0.54.75 0.54.32 pr
9205662 Marieke van der wel 0.55.38 0.51.24 pr
9402166 Nikkie Bakker o.oo.oo 0.52.84 pr
9303808 Elodie Smit 0.50.45 0.46.59 pr
 
18 50 school 1992el j min6  
9301543 Casper van Pomeren 0.46.36 0.47.97  
9301927 Jeroen van der Meij 0.55.09 0.53.41 pr
 
19 100 vrij 1988el m jeugd2  
9002990 Dyana van Pomeren 1.10.31 1.11.34  
8900356 Leslie Bleeker 1.18.60 1.21.22  
8802584 Ilona Kuiper 1.19.57 1.22.70  
8903622 Fannie Sanders 1.38.46 1.38.41 pr
 
20 100 vlinder 1988el j jun4  
8803437 Joep Uylings 1.09.54 1.09.01 pr
8802027 Lāsse Krikke 1.12.31 1.10.32 pr
8901341 Jeroen van den Hoorn 1.34.66 1.29.08 pr
8900327 Ronny van den Bogaard 1.45.96 1.50.31  
8900321 Kenny van den Bogaard 1.48.06 1.45.19 pr
 
21 200 school 1990el m jun2  
9002990 Dyana van Pomeren 3.35.87 3.29.22 pr
9105066 Angela Schoonderbeek o.oo.oo 3.58.19 pr
 
22 200 vrij 1990el j jun2  
9000991 Jeroen de Graaff 2.58.63 2.58.05 pr
9101815 Lucien van Pomeren 3.03.10 2.53.51 pr
9301543 Casper van Pomeren 3.13.59 3.03.29 pr
9102775 Pelle Krikke o.oo.oo 2.41.51 pr
 
23 100 school 1984el senH2  
8801915 Chris Koenderink 1.17.61 1.20.06  
8802027 Lāsse Krikke 1.18.26 1.17.76 pr
8704397 Arjan Barendse 1.26.13 1.23.64 pr
9103953 Wouter Smit 1.56.32 1.55.90 pr
 
24 200 wissel 1986el senD2  
8703246 Yvonne van Pomeren 2.45.88 2.44.96 pr
8701816 Kirsten van den Hoorn 2.51.64 2.58.59  
8603606 Marjolein Uylings 2.59.67 3.07.84  
8702894 Vanja Nadakovic 3.19.09 3.19.41  
8705294 Marissa Schoonderbeek 3.38.43 3.33.74 pr
 
25 200 rug 1986el j jeugd2  
8803437 Joep Uylings 2.26.37 2.29.05  
8601783 Richard Kuiper 2.35.82 2.30.14 pr
8702947 Mark Schoep 2.41.53 2.39.05 pr
 
26 200 school Dames  
7100506 Wilma van Rijn 2.55.79 3.02.60  
8701816 Kirsten van den Hoorn 3.01.05 3.18.44  
8302416 Mariska Barendse 3.25.04 3.26.57  
 
27 200 vrij Heren  
8502055 Peter van Pomeren 2.02.09 2.04.76  
8601783 Richard Kuiper 2.12.10 2.11.98 pr
8702947 Mark Schoep 2.14.35 2.11.54 pr
8301231 Pieter Kramer 2.29.08 2.28.68 pr
8704397 Arjan Barendse 2.29.53 2.30.14  
8901341 Jeroen van den Hoorn 2.31.97 2.36.10  
8301263 Paul Kuiper 2.39.40 2.44.74  
8102049 Niels Barendse 2.47.49 2.47.78  
 
28 4x50 vrij est. 1988el m jeugd2  
KZC I 2.22.31 2.23.81  
9002990 Dyana van Pomeren 0.31.56 0.32.44  
8900356 Leslie Bleeker 0.35.16
8802584 Ilona Kuiper 0.36.01
9105066 Angela Schoonderbeek 0.39.58